Metsikud bitid

Tehnoloogilise kunsti vabaõhu näitus

“Metsikud bitid” on tehnoloogilise kunsti residentuuri- ja näituseprogramm, mis kulmineerub vabaõhu näitusega 2024. aasta suvel Lõuna-Eesti kuppelmaastike vahel. Rahvusvahelisel näitusel uuritakse inimese, tehnoloogia ja looduse kokkupuutepunkte. “Metsikud bitid” kutsub publiku tehnoloogia- ja kunstitalu Maajaam talumaadele, erinevate aegruumide piirialale, kus kunstiteosed on leidnud endale asupaiga ümbritsevas looduses - metsarajal, heinamaal, järve põhjas või kuuse otsas. Näitust korraldavad kunstnikud ja kuraatorid, kes on on seotud tehnoloogia- ja kunstitaluga Maajaam. “Metsikud bitid” on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist.

Meist


Kiired asjad
Map

Kus toimub näitus?

Hetkel ei ole ühtegi aktiivset näitust. Järgmine näitus toimub 2023. aasta suvel Maajaamas.

Kus on Maajaam?
Map

Mis uudist?

Jälgi meid sotsiaalmeedias. Rohkem infot Instagramis!

Instagram
Newsletter

Tehnoloogilise kunsti installatsioonid, mis võivad mängida heli, valguse, teksti, skulptuuri vormidega ja kasutada ka veebipõhiseid vahendeid, on näitusel paigutatud Maajaama ümbritsevasse loodusesse – metsa, heinamaale, soisele alale või järve ümbrusesse.

Vaata kõiki teoseid


Kunstiteoseid esitletakse kureeritud grupinäituste formaadis. Teosed asuvad Maajaama talumaal ja seda ümbritsevas looduses.

Vaata kõiki näitusi


Kunstiteosed valmivad Maajaamas toimuvate residentuurilaagrite käigus. Loomeresidentuuri formaat on hea võimalus projekti arendamiseks ning ideede vahetamiseks.

Vaata arhiivi


Toetajad